Naše stavební služby

Nabízíme širokou nabídku velice kvalitních stavebních prací.
Obrátit se na nás můžete s malým i velkým projektem

Co děláme

Stavba budov

Stavby RD na klíč, stavby průmyslových objektů, půdní vestavby a nástavby

Rekonstrukce

Rekonstrukce domů, bytů a komerčních objektů, rekontsrukce bytových jader

Fasády a zateplení

Opravy, renovace a zateplení fasád. Sanace panelových domů.Hydroizolace střech.

Získejte nabídku pro svůj projekt

Výstavba budov

Rodinné domy

U výstavby rodinných domu se věnujeme hlavně individuálním projektům realizovaných na klíč, tedy se zajištěním veškerých subdodávek a stavebních profesí. Ovšem ani typových projektů se nebojíme a rádi je zajistíme. Spolupracujeme s architekty, takže není problém zprostředkovat zpracování různých stupňů projektové dokumentace.

Průmyslové stavby

Mezi naše služby patří i výstavba montovaných hal, základy pod průmyslové mechanizace, lité podlahy, statické zajištění a kompletní rekonstrukce výrobních hal. Zajištění projektové dokumentace a návrh řešení je samozřejmostí.

Rekonstrukce & zateplování

Rekonstrukce

Zajišťujeme rekonstrukci bytových a komerčních prostor, rodinných domů a průmyslových objektů. Využíváme tradiční zednické technologie – od klasických vápenocementových omítek až po moderní samonivelační anhydrid, ale také moderní suchou výstavbu, tj. sádrokartonové konstrukce, minerální podhledy, montované podlahy, a další. Nechybí obkladačské a malířské práce a veškeré dodávky instalačních prací. Díky spolupráci s architekty a projektanty, můžeme zprostředkovat vizualizaci a následné zpracování projektové dokumentace.

Zateplování

Provádíme komplexní i dílčí tepelné izolace činžovních, panelových a rodinných domů, tj. fasád, střech, podhledů, stropů a stěn. Díky neustálému proškolování zaměstnanců, patříme také mezi odborné dodavatele programu Nová zelená úsporám.

Ostatní stavební práce

Zámkové dlažby

Vykonáváme také kompletní, kvalitní a rychlou pokládku všech typů zámkových dlažeb kolem rodinných domů a komerčních objektů.  Samozřejmostí je i pokládka obrubníků, palisád, odvodňovacích žlabů a následné terénní úpravy.

Zemní práce a demolice

Díky tomu, že disponujeme technikou na výkopové práce jsme schopni realizovat drobné výkopové práce, terénní úpravy kolem objektů, odvoz sypkých odpadů a samozřejmě demolice a odvoz vybouraných hmot.

Kontaktujte nás

Topolová 330, Ohrobec, 252 45 Zvole u Prahy